-
  
  
 
HAKKIMIZDA

İmza Organizasyon kuruluşu bir aile şirketi olup, İzmir'de organizasyon sektörünün oluşmasında büyük katkı sağlamıştır. 2000 yılında süsleme ile başlayan sektörü, ilerleyen zamanlarda komplike bir organizasyon anlayışına dönüştürüp müşterilerinin Düğün ve Kurumsal davetleriyle ilgili her türlü isteklerine tek bir çatı altında cevap verebilmeyi sunmuş ve başarmış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Günümüzün hızla değişen zamanını müşterilerine en iyi şekilde sunabilmeyi hedefleyen anlayışıyla, her geçen gün yenilenen detay ve yeniliklerin takipçisi olup,her türlü davet için uygun kriterlere sahip olan, davet mekanlarını tavsiye ederek, hatta o mekanlarda daha öncesinden yapılmış olan benzer düğün ve kurumsal davetlerin ön sunumunu yaparak İzmir'in her tarafını dolaşmaya gerek kalmadan, müşterilerinin bu yoğun iş temposu arasında işini kolaylaştırmanın ayrıca bir rahatlık sağlamanın mutluluğu içerisindedir. 1 kişilik Vip organizasyonlardan, 5.000 kişilik yemekli organizasyonların, Düğün, Nişan, Söz, Kına, Sünnet, Doğum Günü, müşterilerin evlerinde, yazlık bahçelerinde ve çiftliklerindeki full organizasyonları gerçekleştiren başta İzmir olmak üzere, ülkemizin her iline hizmet götürebilen, tecrübesiyle konuklarına keyifli davetler planlamayı ve yaşatmayı sağlamaktadır. Başarımızın en önemli sırrı ise, davetlerin en ince ayrıntısına kadar planlamak ve en iyi şekilde uygulamaktır.

 

 
VİZYON

Düzenleme ve Organizasyon alanında tüm yenilikleri ve değişiklikleri zamanında analiz ederek gerek sürekli müşterilerimize gerekse İmza ailesine yeni katılacak firmalara en iyi hizmeti eksiksiz ve zamanında verebilmektir.

 
MİSYON

Organizasyon ve Süsleme alanında sağladığımız yeniliklerle siz değerli müşterilerimize gerek malzeme temininde gerekse yapacağımız organizasyon ve süslemelerle yanınızda olup sizlerle birlikte o heyecanı yaşamak ve kendi alanımızda Türkiye'de sayılı firmalar arasına girmektir.

 
 
Copyright © 2014 İmza Düğün Davet Organizasyon